Nezdržujte se od hlavní činnosti vašeho podnikání

daňová evidence

Zúčtování daní z příjmů, DPH apod.

Kromě daňové evidence a vedení účetnictví vám poskytneme celou škálu dalších účetních služeb a dílčích činností. Patří mezi ně zpracovávání měsíčního DPH vč. podání přiznání, zpracování čtvrtletního DPH vč. podání přiznání, zpracování a podání dalších daňových přiznání, vedení skladů atd.

Má vaše firma zaměstnance? Rádi se ujmeme i mzdové agendy. Nechte na nás všechny zákonné povinnosti spojené s jejím zpracováním. Patří sem především vedení mzdových listů, přihlášení a odhlášení zaměstnance, nemocenská, zpracování evidenčních listů důchodového zabezpečení, zpracování hlášení pro zdravotní pojišťovny a SSZ a další.

Rovněž vám nabízíme daňové poradenství. Ať už se potřebujete ujistit, zda všechny své činnosti provádí v souladu se zákonem, nebo hledáte pomoc se specifickým úkonem, či se připravujete na kontrolu z finančního úřadu, neváhejte se na nás obrátit.

vedení účetnictví

Musíte, nebo chcete vést účetnictví, ale zároveň nejste tak velká firma, abyste na to měli vlastního zaměstnance? Svěřte vedení účetnictví nám. Pohlídáme za vás vše důležité.

daňová evidence

Nevzniká vám povinnost vést účetnictví? Pak vás pravděpodobně nemine daňová evidence. Jde o jednodušší činnost, přesto však má mnohá úskalí, kvůli kterým se můžete dopouštět různých chyb.