Naše služby

Přemýšlíte o tom, jestli se vám vyplatí účetní na plný úvazek? Nebo jste nespokojení se současnou účetní firmu a chcete změnu? Nabízíme vám změnu! Postaráme se vám o vedení vašeho účetnictví a daňová přiznání. 

Jsme účetní firma ze Znojma a nabízíme všem podnikatelům i středně velkým firmám profesionální vedení účetnictví, komplexní daňovou evidenci včetně daňového poradenství. Rádi pomůžeme i s dalším "papírováním" souvisejícím s firemními financemi. Naší dominantou je vysoká odbornost a spolehlivost. Cílem je spokojený zákazník. Díky našim zkušenostem jsme nejen rychlí, ale také precizní a výsledkem naší činnosti jsou vždy bezchybně zpracované dokumenty. 

Využití služeb externí účetní firmy je atraktivní a výhodné pro všechny podnikatele a firmy. Náklady na zaměstnance jsou vysoké, musíte najít kvalifikovaného a šikovného člověka, musíte financovat pravidelná školení a čelit případným kontrolám. Odpadají také náklady na pořízení účetního softwaru a další náklady na zaměstnance.

Jsme tu pro vaše klidnější podnikání...

vedení účetnictví

VEDENÍ ÚČETNICTVÍ

Musíte, nebo chcete vést účetnictví, ale zároveň nejste tak velká firma, abyste na to měli vlastního zaměstnance? Svěřte vedení účetnictví nám. Pohlídáme za vás vše důležité. Mějte jistotu, že po...
daňová evidence

DAŇOVÁ EVIDENCE

Nevzniká vám povinnost vést účetnictví? Pak vás pravděpodobně nemine daňová evidence. Jde o jednodušší činnost, přesto však má mnohá úskalí, kvůli kterým se můžete dopouštět různých chyb.
zpracování daní z příjmů

DPH, daň z příjmů...

... a co další „papírování“, mzdová agenda či jiné činnosti spadající do účetnictví a daní? Nevíte si s nimi rady? Nemusíte se kvůli nim zdržovat od hlavní činnosti vašeho podnikání. My si s nimi díky našim...