Jsme tu pro vaše klidnější podnikání...

vedení účetnictví

VEDENÍ ÚČETNICTVÍ

Musíte, nebo chcete vést účetnictví, ale zároveň nejste tak velká firma, abyste na to měli vlastního zaměstnance? Svěřte vedení účetnictví nám. Pohlídáme za vás vše důležité. Mějte jistotu, že po... VÍCE...
daňová evidence

DAŇOVÁ EVIDENCE

Nevzniká vám povinnost vést účetnictví? Pak vás pravděpodobně nemine daňová evidence. Jde o jednodušší činnost, přesto však má mnohá úskalí, kvůli kterým se můžete dopouštět různých chyb. VÍCE...
zpracování daní z příjmů

DPH, daň z příjmů...

... a co další „papírování“, mzdová agenda či jiné činnosti spadající do účetnictví a daní? Nevíte si s nimi rady? Nemusíte se kvůli nim zdržovat od hlavní činnosti vašeho podnikání. My si s nimi díky našim... VÍCE...
NAŠE SLUŽBY VÁS NEZRUINUJÍ

Účetní služby nabízíme za příznivou cenu. Zároveň však důsledně dbáme, aby to nebylo na úkor kvality. Ta je pro nás prvořadá. A kolik tedy zaplatíte za naše služby? Jednáme férově a na rovinu a náš ceník není nic tajného.  

PŘIZPŮSOBÍME SE VÁM

Ještě předtím, než se domluvíme na spolupráci, ujasníme si, co všechno pro vás budeme dělat a kdy vám budeme k dispozici. Víme, že se mohou vyskytnou nečekané záležitosti vyžadující okamžité řešení. Spolehněte se na naši flexibilitu.

NEUSTÁLE „PRACUJEME“ NA ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI

Máme příslušné vzdělání v oboru a neustále se rozvíjíme. Zajímáme se o nové zákony a další novinky, trendy, programy. Zkrátka o vše, co souvisí s účetnictvím. Vždy pracujeme s aktuálními informacemi.

VE SVÉ PRÁCI JSME PRECIZNÍ

Vedení účetnictví, daňová evidence a další účetní služby vyžadují především preciznost. Plně si to uvědomujeme. Naše práce prochází pečlivou kontrolou a vy máte jistotu, že všechny vaše doklady a dokumenty jsou v pořádku. S námi se nemusíte bát kontrol z finančního úřadu.

KE KAŽDÉMU KLIENTOVI PŘISTUPUJEME INDIVIDUÁLNĚ

Na začátku naší spolupráce se budeme zajímat o chod vaší firmy, vyžadovat různé dokumenty atd. Naším cílem je proniknout do podstaty vašeho podnikání. Díky tomu vám dokážeme poskytovat služby na míru vašim potřebám.

S NÁMI BUDETE RÁDI SPOLUPRACOVAT

Vážíme si svých klientů a spolupráci s námi jim co nejvíce usnadňujeme. Dodržujeme termíny, jsme vám vždy nápomocní a snažíme se co nejrychleji reagovat na vaše dotazy a připomínky. Budete příjemně překvapeni naší pohotovou komunikací.

Hledáte firmu, která se vám bude starat o vedení účetnictví, daňovou evidenci, zúčtování daní z příjmu, DPH, případně další související činnosti? Nebo byste rádi využili služeb daňového poradenství? Jsme tu pro vás.

Účetnictví KRTEK s.r.o.