Pohlídáme za vás vše důležité

účetnictví krtek

Vedení účetnictví

Musíte, nebo chcete vést účetnictví, ale zároveň nejste tak velká firma, abyste na to měli vlastního zaměstnance? Svěřte vedení účetnictví nám. Pohlídáme za vás vše důležité. Mějte jistotu, že po účetní stránce bude vaše podnikání v pořádku.

Povinnost vedení účetnictví (dříve podvojné účetnictví) vám vzniká, jestliže přesáhne váš roční obrat 25 milionů Kč, jste-li zapsaní v obchodním rejstříku, či vám tuto povinnost ukládá zvláštní právní předpis. Možná však zjistíte, že vedení účetnictví má i pro vás své výhody, a proto ho bude chtít vést dobrovolně. Pokud výše uvedené nesplňujete, vystačíte si s daňovou evidencí.

Vedení účetnictví se skládá z rozmanitých dílčích úkonů dané zákonem, ale také charakterem vaší podnikatelské činnosti. Svěřte ho do našich rukou. Pobavíme se o vašem podnikání s ohledem na všechna úskalí, která se mohou účetnictví týkat. Samozřejmě se seznámíte s průběhem naší spolupráci, co vše od vás budeme potřebovat, jak naše práce bude vypadat a jaké výstupy od nás můžete očekávat.

Máte nějaké specifické nároky? Bez obav nám je sdělte. Zakládáme si na individuálním přístupu a otevřené komunikaci. Vedeme vaše účetnictví obsahující citlivá data. Proto je důležité vybudovat spolupráci postavenou na důvěře.

daňová evidence

Nevzniká vám povinnost vést účetnictví? Pak vás pravděpodobně nemine daňová evidence. Jde o jednodušší činnost, přesto však má mnohá úskalí, kvůli kterým se můžete dopouštět různých chyb.

daně z příjmů, DPH apod.

A co další „papíry“, mzdová agenda či jiné činnosti spadající do účetnictví? Nevíte si s nimi rady? Nemusíte se kvůli nim zdržovat od hlavní činnosti vašeho podnikání. My s nimi díky našim letitým zkušenostem...