Účetnictví KRTEK s.r.o.

Pro klidnější podnikání....

Hledáte firmu, která se vám bude starat o vedení účetnictví, daňovou evidenci, zúčtování daní z příjmu, DPH, případně další související činnosti?

Nebo byste rádi využili služeb daňového poradenství?

Jsme tu pro vás.

Účetnictví Krtek s.r.o. vám nabízí své služby na Znojemsku, potažmo v celém Jihomoravském kraji. Vyhledávají nás především živnostníci a malé až střední firmy. Při práci používáme oblíbený komplexní a profesionální účetní program POHODA, s nímž máme výborné zkušenosti.

Spolehněte se na naši práci podepřenou odborným vzděláním a neustálým růstem v oboru. Preferujeme individuální přístup a otevřenou komunikaci a jistě vás zaujmou i další výhody naší spolupráce.

Co nabízíme

Kromě daňové evidence a vedení účetnictví vám poskytneme celou škálu dalších účetních služeb a dílčích činností. Patří mezi ně zpracovávání měsíčního DPH vč. podání přiznání, zpracování čtvrtletního DPH vč. podání přiznání, zpracování a podání dalších daňových přiznání, vedení skladů atd.

Má vaše firma zaměstnance? Rádi se ujmeme i mzdové agendy. Nechte na nás všechny zákonné povinnosti spojené s jejím zpracováním. Patří sem především vedení mzdových listů, přihlášení a odhlášení zaměstnance, nemocenská, zpracování evidenčních listů důchodového zabezpečení, zpracování hlášení pro zdravotní pojišťovny a SSZ a další.

Rovněž vám nabízíme daňové poradenství. Ať už se potřebujete ujistit, zda všechny své činnosti provádí v souladu se zákonem, nebo hledáte pomoc se specifickým úkonem, či se připravujete na kontrolu z finančního úřadu, neváhejte se na nás obrátit.

firma Účetnictví Krtek