Přenechejte starost s daňovou evidencí odborníkovi.

zpracování daní

Daňová evidence

Podnikáte, ale nevzniká vám povinnost vést účetnictví (a dobrovolně ho vést nechcete), ani neuplatňujete paušální výdaje (tedy ne podle skutečnosti, ale podle procenta daného konkrétní podnikatelskou činností)? Pak máte povinnost daňové evidence.

Daňovou evidenci (dříve označovanou jako „jednoduché účetnictví“) je nutné vést, máte-li příjmy z podnikání či jiné samostatné výdělečné činnosti a pro účely daňového přiznání k dani z příjmu uplatňujete výdaje podle skutečnosti. V tom případě musíte evidovat příjmy a výdaje, majetek a závazky. A nezapomínejme ani na DPH, jste-li jeho plátcem.

Začínáte podnikat a nechcete riskovat, že něco v daňové evidenci opomenete? Přenechte tyto starosti nám. Rádi převezmeme i vaši zavedenou agendu a uděláme v ní „pořádek“. S námi se nebudete bát, ohlásí-li se kontrola z finančního úřadu.

vedení účetnictví

Musíte, nebo chcete vést účetnictví, ale zároveň nejste tak velká firma, abyste na to měli vlastního zaměstnance? Svěřte vedení účetnictví nám. Pohlídáme za vás vše důležité. Mějte jistotu, že po...

daně z příjmů, DPH apod.

A co další „papíry“, mzdová agenda či jiné činnosti spadající do účetnictví? Nevíte si s nimi rady? Nemusíte se kvůli nim zdržovat od hlavní činnosti vašeho podnikání. My s nimi díky našim letitým zkušenostem...